URZĄD GMINY w Domaradzu
bip.gov.pl

wyszukiwarka zaawansowana
Dyżury Gminnej Komisji Wyborczej

Informacja

Gminna Komisja Wyborcza w Domaradzu

w składzie:
 
1. Elżbieta Wojewoda  przewodniczący 
2. Mariola Gierlach   zastępca przewodniczącego
3. Joanna Bober członek
4. Natalia Bober      członek
5. Dorota Mendyka  członek
6. Bogusława Pilch    członek    
7. Piotr Piwowar  członek
 
Pełni dyżury:
w pokoju  Nr 18  w Urzędzie Gminy
w DOMARADZU 
 
 w dniu    od godziny  do godziny
 
31 stycznia 2008 r.  1330       1530
01 lutego 2008 r..    1330   1530
04 lutego 2008 r       1030   1230
05 lutego 2008 r.     1330   1530
06 lutego 2008 r.     1330   1530
07 lutego 2008 r.     1330   1530
08 lutego 2008 r.     1600      2400
 
Przewodniczący
Gminnej Komisji Wyborczej
Elżbieta Wojewoda
powrot
Podmiot publikującyURZĄD GMINY DOMARADZ
WytworzyłTomasz Bober - inspektor2008-02-01
Publikujący -
URZĄD GMINY w DomaradzuDomaradz 345, 36-230 Domaradz tel. (013) 4347041 email: gmina@domaradz.pl
Wygenerowano: 28 września 2022r. 11:25:43
[ X ]
Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.